Про нас

Підкова.інфо – інформаційно-розважальний інтернет-портал Києво-Святошинського району. На інтернет-порталі Підкова.інфо кожен зможе знайти для себе що-небудь корисне.

ПідковаЗареєструвавшись на інтернет порталі Підкова.інфо у Вас з’являється можливість писати статті, додавати фото та відео матеріали у зручні каталоги, а також Ви зможете переглядати і залишати коментарі в статтях інших користувачів порталу.

Соціальні мережі дозволяють користувачам інтернет порталу ділитися цікавими статтями та новинами зі своїми друзями в таких соціальних мережах як facebook, google, odnoklassniki, twitter, VK та ін. за допомогою соціальних кнопок.

Дошка оголошень допоможе Вам вигідно продати або купити потрібну Вам річ. Каталог дошки оголошень простий і зручний у використанні, потрібно лише вибрати потрібну категорію, і каталог товарів покаже Вам всі оголошення потрібного розділу. Додати оголошення в каталог товарів також не складає труднощів і не вимагає особливих знань, потрібно просто вибрати категорію товару і заповнити потрібні поля у формі додавання оголошень.

Також на інтернет-порталі Підкова.інфо є каталог фірм, який дозволяє зареєструвати фірму в каталозі та розповідати Вашим партнерам по бізнесу і Вашим клієнтам, а також відвідувачам інтернет порталу про новини та події, які відбуваються у Вашій фірмі.

Все про роботу, відпочинок, розваги та хобі у Вишневому, Боярці та Софіївській Борщагівці, а також останні новини Святошинського Району, курси валют, прогноз погоди в Боярці, Вишневому, Софіївській Борщагівці та багато іншого Ви зможете знайти на інтернет порталі Підкова.інфо.

 

Дізнайся більше про своє місто!