Умови поведінки

1. Умови поведінки

1.1. Забороняється будь-який публічний вид лайки (особливо з використанням нецензурної лексики – мат ЗАБОРОНЕНИЙ) конфліктний стиль спілкування, хамство, загрози розправи, залякування, агресивна, знущальна і образлива поведінка, а так само агітація та підбурення до всього вищевикладеного.

1.2. Забороняється розпалювання, провокування і участь в міжрасових, міжкультурних, міжнаціональних, міжрелігійних, міжособистісних та інших видах чвар, сварок, конфліктів.

1.3. Забороняється флуд (повідомлення, які займають великі об’єми і не несуть ніякої корисної інформації) у всіх його проявах:

1.3.1. Звичайний флуд повідомленнями — відправлення великої кількості однотипних повідомлень.

1.3.2. Кросспостінг — тобто повторення буквально ідентичних або тих, що передають одну й ту ж думку повідомлень або коментарів у різних категоріях.

1.3.3. Смайл-флуд — відправка повідомлень, що складаються з одних смайликів, які перевищують допустиме значення їх кількості.

1.3.4. Мультипост (оверпост) — відправлення декількох повідомлень, які можуть бути об’єднані в одне.

1.4. Забороняється флейм («суперечка заради суперечки», обмін повідомленнями, що представляє собою словесну війну, вже не має відношення до первісної причини спору).

1.5. Забороняється публічне обговорення і засудження дій модераторів або Адміністрації Сайту, публічні погрози застосування прав модератора або адміністратора або загрози залучення модератора або адміністратора в якості помічника/посібника при суперечках.

1.6. Забороняється створення однією особою декількох акаунтів з будь-якою метою.

 

2. Правила публікації інформації

2.1. Забороняється копірайтинг (копіювання цілої публікації або її частини з інших ресурсів мережі або з інших джерел) без використання посилань на першоджерело або без зазначення автора цієї публікації.

2.2. Забороняється публікація погано оформленої або малоінформативної інформації:

2.2.1. Статті, що містять численні орфографічні помилки.

2.2.2. Текст формою «написати що завгодно, лише б написати».

2.3. В особливо суворій формі забороняється публікація будь-яких матеріалів і інформації (у вигляді статті, коментарів, підпису в профілі і т. д.), які можна використовувати в екстремістських цілях (виготовлення в домашніх умовах, тобто без сертифікатів та ліцензій, пороху, вогнепальної зброї, вибухових речовин та пристроїв, отрут тощо). Однак публікація інформації (оглядів) про ліцензовану вогнепальну або холодну зброю і засоби оборони, луках, бумерангах, арбалетах і т. д. допускається.

У разі виявлення подібної інформації вона буде без попередження видалятися без права редагування і відновлення, а до автора буде застосоване покарання (від усного попередження у разі відносно дрібних порушень до повного видалення або блокування облікового запису).

 

3. Модерування та адміністрування

3.1. За порушення правил опублікування інформації передбачені наступні види втручань:

3.1.1. Редагування опублікованого матеріалу (стаття/коментар) адміністрацією на свій розсуд з метою усунення порушень.

3.1.2. Перенесення публікації в чернетки автора для усунення порушень.

3.1.3. Видалення матеріалу (статті/коментар).

3.2. За порушення правил поведінки передбачені наступні види покарань:

3.2.1. Попередження в особисту пошту.

3.2.2. Блокування (примусова заборона входу на проект під певним обліковим записом) на певний строк або назавжди.

3.2.3. Видалення облікового запису.

3.3. В особливо крайніх випадках для забезпечення безпеки ресурсу в цілому і кожного його учасника зокрема (як явних, так і від ймовірних загроз різного характеру), а так само для наведення порядку, Адміністрація Сайту залишає за собою право без пояснення причин і без попереднього повідомлення застосовувати передбачені правилами покарання до користувачів або матеріалів, які здатні в тій чи іншій мірі (за думку всього Адміністраторського складу) нашкодити проекту та його користувачам (на правах практично будь-якої місцевої служби безпеки).

 

З повагою, Адміністрація проекту Підкова.інфо.